Föremål som liknar väggpendyl Trä
7132 Väggpendyl
1800-tal, Mässing/Trä
Såld: 700 kr
Såldes den 22 augusti 2011
2526 Väggpendyl
Trä, 1800-tal, Engström, Stockholm, höjd: 55
Såld: 3.900 kr
Såldes den 21 september 2009
7291 Väggpendyl
Såld: 400 kr
Såldes den 16 april 2007
2733 Väggpendyl
förg. träskulptur., höjd: 56
Såld: 500 kr
Såldes den 19 februari 2007
7049 Väggpendyl
Westerstrand, förgyllt trä, höjd: 60
Såld: 450 kr
Såldes den 15 januari 2007
8094 Väggpendyl
rokokostil träskulpt., höjd: 62
Såld: 700 kr
Såldes den 25 september 2006